25February2018

Immigration Law Offices of Andrew P. Johnson

GLOBAL EKONOMİ İÇİN GLOBAL ÇÖZÜMLER.
ÜCRETSIZ DANIŞMA İÇİN HEMEN ARAYIN 212 693 3355 VEYA SORUNUZU EMAILLE GÖNDERIN INFO@LAWAPJ.COM

Tutukluluk / Kefalet

New York’ta bulunan göçmenlik hukuku avukatlarımız ülkenin neresinde olursa olsun tutuklu haldeki müvekkillerinin kefalet veya insani tahliye yoluyla tahliye edilmelerini sağlamaktadır. Ülkenin dört bir yanına seyahat ederek müvekkillerimizi cezaevlerinde ve göçmenlik mahkemelerinde temsil etmekteyiz.

Davanızı derhal değerlendirerek ilgili göçmenin kefalet veya insani tahliye yolu ile tahliye edilip edilemeyeceğini bildirmemiz mümkündür. Tahliye davalarında hız çok önemlidir, ve New York’ta bulunan göçmenlik hukuku avukatlarımız nezaret altındaki göçmen müvekkilin bir an önce tahliye edilebilmesi tahliye duruşmasını büyük bir hızla talep etmektedir.

Tahliye davalarının büyük bir çoğunluğu sınır eyaletlerinde gerçekleştirilmektedir ve hukuk büromuz tarafından telefon yoluyla gerçekleştirilen duruşmalar sayesinde tahliye prosedürü oldukça hızlandırılmaktadır.

Göçmenlerin tutukluluk hallerinin sona erdirilmesi için gerçekleştirdiğimiz ihraz emirleri çerçevesinde müvekkillerimizin serbest bırakılmalarını başarıyla sağlamış bulunmaktayız. Buna ek olarak, Tahliye için gerekli olan kefaletin düşürülmesi ve tutukluların insani tahliye ve tutukluluk gözetim uygulamaları çerçevesinde serbest bırakılmaları konusunda büyük başarılar elde etmiş bulunmaktayız.

Hukuk büromuzun kıdemli ortağı ile CBS televizyonu sınırdışı edilme ve sığınma konuları ile ilgili olarak röportaj gerçekleştirmiş, ayrıca yazıları New York Times ve Daily News gazetelerinde yayınlanmıştır.

contactinfo

65 Broadway, 21st Floor, New York, NY 10006 TEL: 212-693-3355 / FAX: 212-430-6797
©Copyright 2011-2018 2000-2012 Law Offices of Andrew P. Johnson, PC. All rights reserved. | Powered By Law Offices Andrew P. Johnson

Copyright

Copyright © 2000-2012 Law Offices of Andrew P. Johnson, PC. All rights reserved. Tüm hakları saklıdır.
©Copyright 2011-2018 2000-2012 Law Offices of Andrew P. Johnson, PC. All rights reserved. | Powered By Law Offices Andrew P. Johnson